h

Statenfractie SP

De SP heeft een fractie in de Provinciale Staten bestaande uit acht personen. Iets te melden? Iets te vragen? Contact opnemen met één van onze Statenleden kan altijd! 

 

Jan Hein Mastenbroek

j.h.mastenbroek@ps-provinciegroningen.nl

06-14231121

Fractievoorzitter Ruimte, Natuur en Leefbaarheid

Jan Wolters

j.wolters@ps-provinciegroningen.nl

050 - 31 21 559

Mobiliteit, Economie en Energie & Bestuur, Financiën en Veiligheid

Rikus Brader

r.brader@ps-provinciegroningen.nl

Mobiliteit, Economie en Energie.

Christiaan Şerbănescu

c.m.c.serbanescu-kele@ps-provinciegroningen.nl

Mobiliteit, Economie en Energie

Henk Hensen

h.h.hensen@ps-provinciegroningen.nl

Bestuur, Financiën en Veiligheid

Raymond Jousma

r.jousma@ps-provinciegroningen.nl

0611372975

Mobiliteit, Economie en Energie

Marieke Bootsma

M.M.Bootsma-Kamp@ps-provinciegroningen.nl

06-18799005

Ruimte, Natuur en Leefbaarheid

Ans Poort

Ruimte, Natuur en Leefbaarheid

U bent hier